קיבוץ בנמל

סגורים לשיפוצים עד מאי
shai@kibbutzbanamal.co.il

כשחושבים על מועדון בנמל תל אביב בדרך כלל עולות לראש תמונות של בחורות יפות, בחורים חתיכים, אווירה אקסקלוסיבית ומחירי אלכוהול שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. טוב, האמת שזה אולי מה שעולה לראש של אלו שלא מכירים את קיבוץ בנמל, המועדון הכי מיוחד בכל הנמל, שמביא את המחירים של הקיבוץ לעיר הגדולה.

מה זה אומר? זה אומר שאפשר לצאת לבלות כמו שצריך מבלי לקחת משכנתא וזה אומר שאתם יודעים איפה הערב מתחיל… אבל לכו ותנסו לצפות מראש איפה הערב יסתיים…

  הקיץ הזה הולך להיות חם במיוחד

לא צריך להיות חזאי מדופלם בשביל לדעת שהקיץ הזה הולך להיות חם במיוחד בקיבוץ בנמל. האמת היא שבקיבוץ כבר מדובר על מסורת. די בהצצה חטופה על לוח האירועים של קיץ 2014 בשביל להבין שהטמפרטורות הולכות לעלות ולא להביט למטה ולו לרגע אחד. בעשרים וארבע למאי תתקיים הקרנת ענק של גמר ליגת האלופות, בעשרים ושמונה במאי תיפתח באופן רשמי העונה החמה ביותר בשנה במסיבה הכי מעיפה שאתם יכולים לדמיין ו… טוב, את השאר אנחנו כבר מזמינים אתכם לגלות לבד.

לא לחכות לרגע האחרון

כל מי שכבר ביקר בקיבוץ התל אביבי הראשון שהביא ניחוח מרענן של ממש לתרבות הבילוי היקרה מדי של העיר הגדולה יודע שלא מדובר על עוד מועדון בנמל תל אביב אלא על חוויית בילוי של ממש. לאור העובדה הקטנה אך החשובה הזו, אנחנו מפצירים בכם, במידה ואתם מתכוונים להגיע בקרוב ולא מעוניינים לגלות שהמקום מפוצץ עד אפס מקום, אנא מכם – עשו את הדבר הנכון והזמינו שולחן. נכון, בקיבוץ בנמל כולם מוזמנים תמיד וכל אחד יקבל חיוך גדול ברגע שייכנס לקיבוץ כי ככה זה – כולם מתקבלים באהבה בקיבוץ. עם זאת, לא תמיד יש גם כיסא להניח עליו את הישבן ובשביל זה קיימת מערכת הזמנת שולחנות באתר הבית של קיבוץ בנמל.

נרגילה, פלייסטיישן ואלכוהול במחירים שפויים

מה שבאמת מיוחד בקיבוץ בנמל זה שפשוט אין מועדון בנמל תל אביב שאפילו מזכיר אותו טיפונת. אין בר, פאב, מסעדה או מועדון בתל אביב שבהם המחירים כל כך שפויים, שבהם אפשר לעשן נרגילה כאילו אין מחר ושבהם תמיד, אבל תמיד מרגישים כמו בבית. סליחה, התכוונו שאין אף אחד חוץ מקיבוץ בנמל וכל זה מבלי לכתוב ולו מילה אחת על האוכל. מוכנים עם המזלגות?

אוכל גבוה במחיר נמוך

למרות שהן גדולות, צבעוניות, טריות ומפתות, לא תצליחו למצוא מנה אחת בקיבוץ בנמל שתעלה לכם יותר מ- 40 ₪. למעשה הרוב המוחלט של התפריט מורכב ממנות זולות הרבה יותר. בין היתר מדובר על טורטיית עוף שמוגשת עם סלט טרי והום פרייז מושלמים, פלטת מטוגנים גדולה וקבבונים עם סלט והום פרייז כשכל אחת ואחת מהמנות האלו עולה 30 ₪ בלבד. מעוניינים לשלם מחצית מזה? אין בעיה! חומוס, צ’יפס קטן או שיפודי פלאפל לצורך העניין הן מנות שעלותן היא 15 ₪ בלבד. לא מאמינים? ברור שלא, אבל ככה זה כשמקימים קיבוץ בנמל של תל אביב – המציאות עולה על כל דמיון.

  1. אנו מקדמים בברכה כל משוב, שאלות או הערות