קיבוץ בנמל

סגורים לשיפוצים עד מאי
shai@kibbutzbanamal.co.il

אם הנמל של תל אביב לא זר לכם, אנחנו מאמינים שכבר יצא לכם לדגום מספר מקומות בילוי בדגש על איזה בר בנמל ואנחנו מאמינים שכתוצאה מכך פעם אחר פעם יצאתם מאותו פאב בנמל והתקשיתם להאמין שכשהברמן מזג מהחבית, אתם למעשה שרפתם את היומית. אנחנו מאמינים שאתם יודעים בדיוק למה אנחנו מתכוונים – מוזיקה בעוצמה גבוהה בצורה בלתי נסבלת, מחירי אלכוהול גבוהים בצורה כואבת וברמנים שמסתובבים עם אפים גבוהים בצורה מקוממת.

אם זו החוויה שאתם נוצרים מכל בר בנמל שאי פעם יצא לכם לשבת בו, זה סימן עבורנו שעוד לא יצא לכם לשבת בקיבוץ בנמל. על מה מדובר? ובכן…

קיבוץ בנמל, להרגיש בבית מהרגע הראשון

קיבוץ בנמל לא הוקם במטרה לשנות סדרי עולם או לפחות סדרי תל אביב, אבל אין ספק שמאז שהוקם לפני כחמש שנים, חולל מהפכה של ממש בתרבות הבילוי בעיר. די במבט מהיר על לוח האירועים, על תרבות האירוח, על מחירי האלכוהול או המנות שמוגשות במקום כדי להבין שמדובר במקום שאין שני לו, לפחות לא ברדיוס הקרוב ובטח שלא בנמל תל אביב.

אז על מה בדיוק מדובר? על מנות איכותיות שהיקרה בהן עולה ארבעים ₪ בלבד, על תפריט אלכוהול מהודק אך מגוון שמאפשר לכל אורח לשתות עד לא ידע אפילו אם לא מדובר בפורים ואפילו אם לא מתחשק לו לקחת הלוואה מהבנק או מחבר קרוב ועל פאב בנמל שלא מזכיר בשום דבר את שאר הבארים בנמל.

בואו נגיד את זה ככה – אם אתם מאמינים שלאורח בפאב מותר ואף מתאים להיזרק על הספה בסוף הערב, אם אתם חושבים שלשחק פלייסטיישן על מסכי ענק תוך כדי שאיפה של עשן נרגילה מתוק זה בילוי לגיטימי ואפילו מענג, ובכן – נראה שקיבוץ בנמל הוא הפאב המתאים ביותר עבורכם באופן אישי.

  ספרו לי עוד על האוכל

אנחנו שמחים שביקשתם כי האוכל הוא אחד ממקורות הגאווה הגדולים של פאב הקיבוץ בנמל. אין ספק שאתם מכירים את התענוג המפוקפק של הוצאת סכומים גבוהים במיוחד על מנות פאבים לא משביעות, הלא כך? בקיבוץ בנמל תוכלו להזמין מגוון רחב של מנות במחירים שאין דרך אחרת להתייחס אליהם מאשר כאל הוגנים או יותר נכון – מציאותיים. אנחנו מדברים על צ’יפס ענק, אדממה או פלטת מטוגנים ב-20 ₪ בלבד (!), על שניצל קיבוץ שמגיע בפיתה עם חומוס, צ’יפס וסלט, שניצלונים או סלט עוף ב-25 ₪ בלבד (!!) וקבבונים על הגריל לצורך העניין ב-30 ₪  בלבד בתוספת של סלט והום פרייז ללא תוספת תשלום (!!!).

לא על האוכל לבדו

קצרה היריעה מלהכיל את כל המידע על תפריט האלכוהול המושלם שהרכיבו למענכם בקיבוץ בנמל אבל בואו נכתוב את זה כך – בקיבוץ בנמל לא צריך להיות רוטשילד כי להרגיש מיליון דולר ולא צריך להוציא יותר מ-15 ₪ על כוס ערק, יותר מ-18 ₪ על שוט בחרובקה או יותר מ-19 ₪ על שוט של פינלנדיה. למה לא? כי הגעתם לקיבוץ ובקיבוץ אף אחד לא יעשוק אתכם. נתראה בקרוב.

  1. אנו מקדמים בברכה כל משוב, שאלות או הערות