קיבוץ בנמל

סגורים לשיפוצים עד מאי
shai@kibbutzbanamal.co.il

קיבוץ בנמל נולד מתוך געגוע.

געגוע לימים רחוקים בהם יכולת להזמין כוס בירה משובחת מבלי לשבור קופת חיסכון; ימים בהם היית מגיע לפאב האהוב בכפכפים או בנעלי ‘קיפי’ – ובחולצה גזורה כמובן; ימים בהם פגשת בחבר’ה גם בלי לקבוע שום דבר מראש, כי ידעת שהם פשוט יהיו שם.

געגוע לימים של קיבוץ.

קיבוץ בנמל מוכיח שאפשר לבלות אחרת, גם בעיר הגדולה.

גם במרכזו של אחד מסמלי הנהנתנות התל אביבית המודרנית, נמל תל אביב המלוטש והנוצץ, אפשר למצוא פינה של שפיות ושל ערכים. פאב בו ההנאה חשובה יותר מהכסף, מקום בו המבלים הם העיקר. ממש כמו בקיבוץ.

כאן תיזכר במקום בו טעמת את הבירה הראשונה בחייך, בו התמסרת עד הסוף להרגשת השכרות הנעימה שמתפשטת בגוף, בו ישבת עד השעות הקטנות של הלילה והרגשת תמיד כמו בבית, בו ידעת שתוכל לעשות שטויות בלי סוף, ושהכל ייסלח לך למחרת.

קיבוץ בנמל הוא אלטרנטיבה.

אלטרנטיבה לעיר הרועשת והתזזיתית שלא יודעת מנוח; לקוד הלבוש הרשמי; לאווירה הנהנתנית; לתפיסה לפיה המראֵה הוא חזות הכל. מעל לכל, זוהי אלטרנטיבה למחירי האלכוהול המשתוללים, שהפכו בלתי סבירים בעליל.

לכן, תמצא כאן את כולם: קיבוצניקים ועירוניים, מושבניקים ותל אביביים. ממש כמו בקיבוץ.

קיבוץ בנמל הוא מחווה.

מחווה לצורת בילוי אחרת, אותה מכיר רק מי שהיה שם באמת. סגנון בילוי שאנשי העיר הגדולה כנראה לא יבינו לעולם. חוויה שכולה אושר אמיתי, לא משנה מי השותפים ולא חשוב איזו בירה מגישים. העיקר הוא האווירה הנכונה.

כאן תמצא הכל: את ערמות החציר, את המוזיקה הישראלית הקבועה שאף פעם לא נמאסת, את טרקטור ה-John Deer האהוב, את מאווררי ‘גילאון’ המיתולוגיים, את התפריט שהגיוון בו עולה אפילו על זה של ארוחות שישי בחדר האוכל ואת המשקאות שיעלו חיוך על שפתיו של כל קיבוצניק אמיתי. גם את ‘דמי החבר’ תמצא כאן – 20 ש”ח באמצע השבוע, 30 בסופו.

כאן תוכל לצפות בשידורי ספורט עם החבר’ה תחת כיפת השמיים, לשרוף את הזמן מול משחקי הפלייסטיישן, להיזרק בין עשרות מקומות ישיבה על ספות או על הבר במתחם הענק, לעשן נרגילה כאילו אין מחר – ופשוט ליהנות.

כי הכל מחכה לך בקיבוץ בנמל.

כאן תרגיש בקיבוץ. כאן זה ממש כמו בבית.